Ideálne portfólio na hodl

Rasťo 123

Ideálne portfólio na hodl

Příspěvekod Rasťo 123 » úte led 09, 2018 8:09 pm

Ahojte, dúfam, že nebude vadiť ak založím takúto tému :) . Som v krypto menách nováčik a chcel by som sa poradiť o zložení ideálneho portfólia na dlhšiu dobu, povedzme rok, možno aj dlhšie. Mám už toho nakúpené celkom dosť, no chcel by som si prečítať názory skúsenejších, ktorí v tom idete podstatne dlhšie ako ja :). Moje portfólia aktuálne obsahuje: LTC, ETH, ETC, XZC, IOTA, ADA, ZEC, GAS, TRX, WAVES, XLM, STRAT, NEO, samozrejme aj niečo z BTC prevažne na nákupy :) . Mal som aj XRP, no toho som sa už radšej zbavil, niečo mi to zarobilo, no čítam o ňom dosť negatívnych informácii a dosť v posledných dňoch klesol :). Čo si o takomto portfóliu myslíte? Čoho by bolo dobré sa zbaviť a čo by tam naopak nemalo chýbať? Budem vďačný za každý názor :).

Samuel
Kontaktovat uživatele:

Re: Ideálne portfólio na hodl

Příspěvekod Samuel » úte led 09, 2018 9:36 pm

Tak, máme už podobnú tému:
https://forum.kryptomagazin.sk/viewtopi ... f%C3%B3lio

A dokonca som kedysi napísal rovnomenný článok na kryptomagazin :D
https://kryptomagazin.sk/idealne-portfolio-hodl/

Ale asi ho aktualizujem a výsledok potom hodím do tohto vlákna.
BTW/ za mňa omentálne Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Bcash, QTUM, Waves, Zcash, Stratis a PIVX. A samozrejme veľa ďalších coinov má potenciál.

Rasťo 123

Příspěvekod Rasťo 123 » úte led 09, 2018 11:08 pm

Tak sa ospravedlňujem, nechcel som zakladať duplicitnú respektíve podobnú tému. Tú podobnú som tu asi pred týždňom zbadal, no nejak som na ňu pozabudol a keď som si dal hľadať portfólio, tak mi nič nenašlo, možno chyba v diakritike :). Ak chceš tak túto moju zmaž (prípadne presuň tieto príspevky do existujúcej témy) :). Ten článok čo si spomínal som prehliadol, no čítal som dosť tvojich článkov a ako úplnému začiatočníkovi mi to dalo fakt dosť a vyberal som aj podľa tvojich odporúčaní. Ten QTUM a PIVX mi nič nehovoria, niečo si o nich pozriem. Zaujímalo by ma ešte aký máš názor na Gas? Teraz celkom pekne vybehol, tak neviem či ho podržať dlhšie či radšej predať.

xsedivy

Příspěvekod xsedivy » úte led 09, 2018 11:19 pm

PIVX je fork Dash akurat ze nie je vyclenena cast s block rewards pre developerov a rozne projekty (10%) takze ide 50% tym co tazia a 50 tym co vlastnia takzvany Mastternode. QTUM vyuziva PoS 3.0 (netazi sa klasickym sposobom) prebrate od BLK. Je to zamerane na Smart Contracts.
Keby si uz mam vybrat tak volim radsej to QTUM. PIVX mi pride ze je len obycajny fork

Rasťo 123

Příspěvekod Rasťo 123 » stř led 10, 2018 7:07 pm

Vďaka za odpoveď :) , dnes som ešte v tom výpredaji dokúpil Iotu a Strat, zvažoval som toho viac, no nechcel som sa nechať uniesť :) . Uvažoval som aj nad TRX, za tých 10 centov to je asi dobrá cena a niečo som tu čítal aj o ZCoin, vraj mena s veľkým potenciálom, niečo som už kúpil skôr, no neviem či sa oplatí teraz ešte prikúpiť...Príde mi to teraz dosť risk keď o tom až tak moc neviem a keď je tu asi dosť stabilnejších coinov, ale ten výpredaj bol lákavý :)

Rasťo 123

Příspěvekod Rasťo 123 » stř led 31, 2018 1:46 pm

Ahojte :) , chcel by som sa trochu poradiť so skúsenejšími. Vo včerajšom výpredaji som niečo prikúpil a mám už toho fakt dosť. Takže chcel by som si to trochu usporiadať. Takže ja to vidím asi takto. Na dlhšie, povedzme rok by som si chcel nechať:
LTC, ETH, IOTA, ADA, WAVES, ARK, ZEC, NEO, XEM, PIVX. MAID, EOS, možno SALT
ale je toho dosť a neviem či niečo z toho ešte neotočím :) .
Ďalej niečo by som chcel nechať na strednú dobu povedzme od pár týždňov po pár mesiacov a niečo budem samozrejme točiť častejšie podľa situácie na trhu.
Ďalej tam mám: BNB, GAS, LISK, ETC, NAV, ETC, XZC, včera som prikúpil TRON, viem, že aj tu ho viacerí držíte. Neviem či sa oplatí držať dlhšie, kúpil som to predovšetkým skôr špekulatívne a chcel by som to rýchlejšie predať, povedzme pri cene cca 10 centov :) Ešte by ma dosť zaujímal váš názor na XLM, či tá raketa ešte vyletí :), lebo dosť to stagnovalo, tak neviem či si to nechať dlhšie, či sa toho radšej zbaviť. Budem rád za každý názor a radu, čo by ste z toho zoznamu na hold vyhodili a čo tam naopak dali. Prípadne nejaký coin ktorý nemám a oplatilo by sa ho mať. Viem je toho strašne moc a veľa perspektívnych coinov, snažím sa o tom dozvedieť čo najviac, no určite si nechám aj poradiť :) Ako vidíte mám toho dosť, možno až moc, ale chcel som si vytvoriť čo možno najlepšie portfólio. Dosť mi pomohli vaše ale aj iné články, mám aj signály cez CK, takže to mi tiež dalo dosť :)

Gooner

Příspěvekod Gooner » sob úno 03, 2018 7:28 pm

Rasto, napriek vsetkemu by som byt Tebou dokupil este XRP...

Rasťo 123

Příspěvekod Rasťo 123 » sob úno 03, 2018 8:35 pm

Nad tým som tiež uvažoval, Gooner máš nejaký dobrý argument prečo práve XRP? Mal som ho a našťastie som ho včas predal, tesne pod 3 USD. Bolo tu o ňom popísané aj dosť negatív, ale verím, že ešte sa vráti na svoje maximum, možno aj vyššie. Ale teraz pôjde všetko hore. Dnes som ešte dokúpil ETN, nie síce za úplne najnižšiu cenu, ale aj tak myslím, že celkom lacno. Celkom som bol spokojný aj so Stratisom, ten mi spravil celkom pekný zisk a uvažujem, že by som ho ešte kúpil, rovnako aj ZRX, s ktorým som bol tiež spokojný. Z toho čo som si dnes prečítal ma dosť oslovili aj meny Spectrecoin a Nano. Máte niekto skúsenosti? Vyzerá to na dosť dobré projekty. Je toho dosť zaujímavých coinov a tokenov. Chcel som si portfólio zmenšiť, no zdá sa, že ho ešte rozšírim :D . Do ktorých zo spomínaných by ste šli, prípadne niečo iné. Ešte sa mi celkom pozdáva aj Sumo :)

sinistre

Příspěvekod sinistre » sob úno 03, 2018 9:55 pm

XRP, MIOTA, SC, GNT, SNT
Nejedná se o doporučení, ani fundovaný názor, pouze je to můj pohled na zmíněné téma. Vylučuji zodpovědnost.
Přijímám Myriad: MRoYoE3obPtpiuxXG2riQsR2d1mJXj8qWP
a taky Reddcoin: ReGHw8YFYYss12vtYS3gvvgdFWubf1BUUs

Rasťo 123

Příspěvekod Rasťo 123 » sob úno 03, 2018 10:09 pm

Vďaka, o GNT som tiež počul, že by mal dosť vyletieť, Ioty mám nakúpenej celkom dosť, pred pár dňami som ešte dokupoval. Ale vďaka za tipy, zajtra si tie meny pozriem detailnejšie. Keď už pôjdem do niečoho investovať, tak aby som vedel do čoho :). Pri XRP sa mi páčila tá rýchlosť pri prevode, to bola paráda, nie ako pri BTC :D