Ideálne portfólio na hodl

sinistre

Re: Ideálne portfólio na hodl

Příspěvekod sinistre » sob úno 03, 2018 11:04 pm

Z morálního hlediska je XRP fujky, na druhou stranu tam je "jistota", že cena půjde rapidně nahoru.
Pouze je trochu problém, že všechny mnou jmenované položky se kupovaly za zlomky dolaru, teď už bych nečekal žádné "to the moon", spíše násobení současného stavu. Snad jen GNT nestihl do konce roku nějaký větší růst, ostatně nebyl k tomu důvod. Tam mám pořád očekávání.
Zařadil jsem jen v rozumné míře (aby mi to nebylo líto) Myriad, Reddcoin, Aragon a Skycoin.
Konkrétně token Aragon sleduji delší dobu a jako jeden z mála si udržel hodnotu.
Více o Aragon zde: https://forum.kryptomagazin.sk/viewtopic.php?f=46&t=275
Nejedná se o doporučení, ani fundovaný názor, pouze je to můj pohled na zmíněné téma. Vylučuji zodpovědnost.
Přijímám Myriad: MRoYoE3obPtpiuxXG2riQsR2d1mJXj8qWP
a taky Reddcoin: ReGHw8YFYYss12vtYS3gvvgdFWubf1BUUs

Rasťo 123

Příspěvekod Rasťo 123 » sob úno 03, 2018 11:24 pm

Tak o XRP som čítal a počul rôzne názory, takže neviem či to pôjde nejak rapídne hore. Celkom sa mi páči taktika nakupovať alty, ktoré stoja pár centov, prípadne keď aj pár €. Veľa tých novších ma fakt dobré technológie ako napr. tie čo som spomínal v predchádzajúcom príspevku. Páči sa mi napr. aj Dash, no je to dosť drahý coin a celú mincu by som si nekúpil. Ale je toho fakt veľa. Zaujímam sa o to len nejaké 2 mesiace, ale celkom ma to chytilo. Samozrejme to že sa dá na tom pekne zarobiť, ale aj technológie ktoré obsahujú niektoré meny sú úžasné. Snáď sa to rozšíri čo najviac a dúfam, že poplašných správ a rôznych banov bude čo najmenej, alebo už radšej žiadne :)

Gooner

Příspěvekod Gooner » ned úno 04, 2018 12:41 am

Rasto, relativne dobre si teda vymakol predaj XRP..blahozelam...a preco zrovna ripple? Myslim, ze hlavnou devizou rippla moze byt paradoxne to, ze je silne centralizovany...imo skor ci neskor preziju len tie "meny" co budu mat pod palcom hlavne bankove institucie...uz teraz sa to deje takmer v celej kryptosfere co ma potencial a priznajme si, ze ziadna bitcoin party sa v buducnosti konat nebude a banky zial vzdy budu urcovat trend...ripple vie svojou technologiou realne prispiet k tomu, aby sa nahradil swift a to je vlastne alfou omegou celeho mojho usudku...tazko inak predvidat, kam az moze cena XRP vystrelit, no moj skromny odhad je, ze vie niekolko nasobne prekonat svoje doterajsie maximum za predpokladu, ze budu mat ludia rozum a nebudu cpat bezhlavo prachy do beczennych cipovin...tož takze tak...apropo, darmo sa budu kryptomeny vseobecne prezentovat decentralizovanym systemom a podobnymi kecmi...sam predsa vies, ako to funguje a kto taha za povrazky...mne pri hodlingu moze byt v podstate fuk, ci vacsinu nejakeho kojnu drzi samotny vyvojar, banka, tazebne pools, alebo ini prachati spekulanti, ktori ho manipuluju. Btw LISK sa zda byt tiez dobry kus...dobre zrejme robis, ked ho drzis...gl

Gooner

Příspěvekod Gooner » ned úno 04, 2018 1:11 am

Co inak poviete na LEND (ETHLend)?..myslienka mi pride zaujimava

https://steemit.com/blockchain/@alexina ... thlend-ico

Rasťo 123

Příspěvekod Rasťo 123 » ned úno 04, 2018 9:58 am

To áno XRP určite tak ľahko nezanikne, no kam až pôjde je otázne, ale predpokladám, že ešte teraz príde nejaká korekcia, zato sa do nákupu nejak neženiem. Ale nad XRP som uvažoval, keď bol na nejakých 80 centoch, len nikto nevedel kam až to padne :). A ako som počul, tak tento rok by mal patriť technologickým menám ako ETH, Waves, Ark, Lisk... ZRX som tiež nakúpil celkom dobre, za 1,2 USD a predal za 2,2 teraz je na podobnej cene ako keď som kupoval a určite pôjde nad svoje ATH. Ten Spectrecoin sa mi dosť zapáčil, tak tam asi pár € dám. A dosť verím Iote aj po tých článkoch čo tu boli napísané, tak myslím, že by mohla tiež pekne vyletieť. ETH a NEO je klasika, ktorá asi nič nepokazí a majú tiež obrovský potenciál a navyše ETH sa držalo dosť dobre keď ostatné alty dosť padali. Pri Neu sa mi páči, že dávajú aj Gas, ten išiel tiež celkom pekne pred tým dipom ale samozrejme je to mena ktorá má skvelý tím a myslím, že aj veľkú budúcnosť. Idem si ešte pozrieť niečo o tých menách čo spomínal sinistre. Teda najmä GNT a SNT o SC som tiež počul a sledoval som ako pekne rástol, no nemám účet na Bittrexe, už som nestihol registráciu. Som na Binance a Cryptopii a tam nie je. Ale zas na výber je aj na týchto 2 burzách toho fakt dosť a myslím, že aj tieto 2 stačia :) aj keď Bittrex ma asi najväčší výber, ale vystačím si aj bez tejto burzy :)