DATOVÉ CENTRUM - GLOCIN

hero101

Re: DATOVÉ CENTRUM - GLOCIN

Příspěvekod hero101 » sob srp 18, 2018 2:16 pm

Na GENESIS MINING mají nové kontrakty na těžbu Bitcoinu, Etherea a Dash při platbě můžete použít můj slevový kupon RDMZGP a budete mít slevu 3 % !!!!!

hero101

Příspěvekod hero101 » pát říj 26, 2018 4:21 pm

Na NUVOO mají nové konktrakty na těžbu bitcoinu a zcash, ceny začínají od
6 USD za 1 TH/s za měsíc !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Obrázek

kryptomaniak101

Příspěvekod kryptomaniak101 » čtv dub 11, 2019 9:19 pm

Glocin byl založen v roce 2017, kde pravidla říkají, že vložené prostředky investor nemůže vybrat po dobu 2 let. Vybrat může pouze výnos, což logicky z nových ubohých dušiček je reálné. Nyní máme rok 2019 a již se podávají první žaloby na společnost Glocin, že mají zablokované účty. Letadlo se začíná pomalu hroutit. Nicméně, geinální je to v tom, že pokud v dnešní době opravdu hezky pojebat lidi a na čem? Udělali to skvěle, pomocí PC a Kryptoměn o čem se tolik mluví :)

hero101

Příspěvekod hero101 » ned kvě 19, 2019 7:51 pm

Radši si kup těžbu Bitcoinu nebo DASH na Genesis Mining

můžeš použít při platbě můj kod RDMZGP a dostaneš 3% slevu. Žádnou výhodnější nabídku nenaješ.

Obrázek

hero101

Příspěvekod hero101 » ned kvě 19, 2019 7:52 pm

Radši si kup těžbu Bitcoinu nebo DASH na Genesis Mining

můžeš použít při platbě můj kod RDMZGP a dostaneš 3% slevu. Žádnou výhodnější nabídku nenaješ.

Obrázek

kryptoinvestor

Příspěvekod kryptoinvestor » stř zář 04, 2019 4:37 pm

Dobrý den,
dnes jsme náhodou objevil toto vlákno a nedalo se mi to jsme naspat moji zkušenost. Jelikož se zabývám kryptem delší dobu než 4 roky a jsme otevřený moderním technologiím, tak jsem si ze začátku v dubnu 2017 pořídil desítky bloků od GLOCIN, jelikož jsem opatrný, tak jsem si každý měsíc svoje pevně stanovené profity smlouvou z GLOCIN vytahoval v BTC a musím uznat, že mě toto pravidelné vybíraní zisků v BTC mnoho násobně navýšilo zisky o proti FIAT výběru v EUR ( to jsme si samozřejmě, také vyzkoušel na můj FIO účeta a bez problémů dorazilo vše). Po uplynutí kontraktu jsme si vyzkoušel i výběr všech prostředků a také vše OK. Co jsem si prostudoval další možnosti, tak se GLOCIN za necelé 3 roky vyvinul v docela zajímavou platformu, jelikož dnes mají v repertoáru i dost zajímavé ICO projekty, jako třeba https://www.elis.tech/ za 0,225 EUR za kus a další fintech aplikace, která může velmi jednoduše konkurovat třeba Revolut nebo Wirex za 0,4 EUR za kus. Něco málo jsme si koupil a uvidíme. Musím upřímně smeknout, před prací firmy GLOCIN, např zavedení AML prověřování klientů jako v bankách ( to mi moc nevonělo), ale na druhou stranu je vidět, že to myslí vážně a předcházejí legislativě , která v krytosvětě od 1.1.2020 přichází z EU. Otevření české pobočky viz. https://rejstrik-firem.kurzy.cz/0764580 ... ch-branch/. Je vidět, že nějaký právník , který má zkušenosti s mezinárodním obchodem odvedl dobrou práci. Toť za mě vše a rád bych se tedy zeptal zda má někdo i jiný než já podobné zkušenosti. Děkuji.

leoš

Příspěvekod leoš » pát lis 15, 2019 8:11 am

Glocin - vypadá to na veliký podvod. Moje známá v něm má nějaké peníze, něco se jí nezdálo a tak mě požádala o prověření firmy.
Firma se snaží vypadat věrohodně, ale při bližším pohledu to vypadá na pořádné letadlo.Už na začátku garantuje vrácení vložených peněz, ale to pouze silnými slovy.Kdyby to mysleli vážně už dávno mají vytvořen garanční fond, což není až takový problém u společnosti, která si nejspíše (napůjčovala) od lidí stovky miliónů.Jejich datová centra jsou nedohledatelná a co vím, firma jen mlží.A narážím na jednu nesrovnalost za druhou. Jsem zvědav zda dojde ke slibovanému vstupu kryptoměny Ebit na burzu. V ní má právě moje známá uloženy peníze.
Těch dalších nesrovnalostí jsem našel ještě mnoho.
Příspěvek píšu proto, zda má někdo podobné zkušenosti a firmu Glocin si proklepl.