DATOVÉ CENTRUM - GLOCIN

hero101

Re: DATOVÉ CENTRUM - GLOCIN

Příspěvekod hero101 » sob srp 18, 2018 2:16 pm

Na GENESIS MINING mají nové kontrakty na těžbu Bitcoinu, Etherea a Dash při platbě můžete použít můj slevový kupon RDMZGP a budete mít slevu 3 % !!!!!

hero101

Příspěvekod hero101 » pát říj 26, 2018 4:21 pm

Na NUVOO mají nové konktrakty na těžbu bitcoinu a zcash, ceny začínají od
6 USD za 1 TH/s za měsíc !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Obrázek

kryptomaniak101

Příspěvekod kryptomaniak101 » čtv dub 11, 2019 9:19 pm

Glocin byl založen v roce 2017, kde pravidla říkají, že vložené prostředky investor nemůže vybrat po dobu 2 let. Vybrat může pouze výnos, což logicky z nových ubohých dušiček je reálné. Nyní máme rok 2019 a již se podávají první žaloby na společnost Glocin, že mají zablokované účty. Letadlo se začíná pomalu hroutit. Nicméně, geinální je to v tom, že pokud v dnešní době opravdu hezky pojebat lidi a na čem? Udělali to skvěle, pomocí PC a Kryptoměn o čem se tolik mluví :)

hero101

Příspěvekod hero101 » ned kvě 19, 2019 7:51 pm

Radši si kup těžbu Bitcoinu nebo DASH na Genesis Mining

můžeš použít při platbě můj kod RDMZGP a dostaneš 3% slevu. Žádnou výhodnější nabídku nenaješ.

Obrázek

hero101

Příspěvekod hero101 » ned kvě 19, 2019 7:52 pm

Radši si kup těžbu Bitcoinu nebo DASH na Genesis Mining

můžeš použít při platbě můj kod RDMZGP a dostaneš 3% slevu. Žádnou výhodnější nabídku nenaješ.

Obrázek

kryptoinvestor

Příspěvekod kryptoinvestor » stř zář 04, 2019 4:37 pm

Dobrý den,
dnes jsme náhodou objevil toto vlákno a nedalo se mi to jsme naspat moji zkušenost. Jelikož se zabývám kryptem delší dobu než 4 roky a jsme otevřený moderním technologiím, tak jsem si ze začátku v dubnu 2017 pořídil desítky bloků od GLOCIN, jelikož jsem opatrný, tak jsem si každý měsíc svoje pevně stanovené profity smlouvou z GLOCIN vytahoval v BTC a musím uznat, že mě toto pravidelné vybíraní zisků v BTC mnoho násobně navýšilo zisky o proti FIAT výběru v EUR ( to jsme si samozřejmě, také vyzkoušel na můj FIO účeta a bez problémů dorazilo vše). Po uplynutí kontraktu jsme si vyzkoušel i výběr všech prostředků a také vše OK. Co jsem si prostudoval další možnosti, tak se GLOCIN za necelé 3 roky vyvinul v docela zajímavou platformu, jelikož dnes mají v repertoáru i dost zajímavé ICO projekty, jako třeba https://www.elis.tech/ za 0,225 EUR za kus a další fintech aplikace, která může velmi jednoduše konkurovat třeba Revolut nebo Wirex za 0,4 EUR za kus. Něco málo jsme si koupil a uvidíme. Musím upřímně smeknout, před prací firmy GLOCIN, např zavedení AML prověřování klientů jako v bankách ( to mi moc nevonělo), ale na druhou stranu je vidět, že to myslí vážně a předcházejí legislativě , která v krytosvětě od 1.1.2020 přichází z EU. Otevření české pobočky viz. https://rejstrik-firem.kurzy.cz/0764580 ... ch-branch/. Je vidět, že nějaký právník , který má zkušenosti s mezinárodním obchodem odvedl dobrou práci. Toť za mě vše a rád bych se tedy zeptal zda má někdo i jiný než já podobné zkušenosti. Děkuji.