Trezor bitcoin wallet

daniel.mitrovsky

Trezor bitcoin wallet

Příspěvekod daniel.mitrovsky » úte črc 03, 2018 3:45 pm

Predám TREZOR btc wallet-Hardware BTC wallet

JE TO UPLNE NOVY KUS-DNES ROZBALENY,len kvoli overeniu či je všetko ako má
Dôvod predaja: Výhra v súťaži, a týmto zariadením už disponujem.

CENA: 80€ ...cena na alze: 96,90€!
Viac info: [email protected]

noelbra

Re: Trezor bitcoin wallet

Příspěvekod noelbra » ned črc 22, 2018 7:57 pm

Já si vždycky své peníze ukládala do banky, pak se mi ale stalo to, že si nějaký cizinec z mého účtu zaplatil letenky na druhý konec světa (naštěstí se to nakonec vyřešilo), a právě tehdy jsem pochopila, že co si nezařídím sama, to zkrátka nebude udělané pořádně. A právě proto jsem si koupila domácí trezor, konkrétně odtud > https://www.saffort.cz/domaci-a-nabytko ... ry-a-sejfy . Můžu tam mít schované nejen peníze, ale i další cennosti nebo důležité dokumenty. Přístup k němu mám pouze já, a tak se nemusím bát, že bych o něco přišla.

R u d i n k o

Re: Trezor bitcoin wallet

Příspěvekod R u d i n k o » pon črc 23, 2018 9:16 am

noelbra píše:
ned črc 22, 2018 7:57 pm
Já si vždycky své peníze ukládala do banky, pak se mi ale stalo to, že si nějaký cizinec z mého účtu zaplatil letenky na druhý konec světa (naštěstí se to nakonec vyřešilo), a právě tehdy jsem pochopila, že co si nezařídím sama, to zkrátka nebude udělané pořádně. A právě proto jsem si koupila domácí trezor, konkrétně odtud > https://www.saffort.cz/domaci-a-nabytkove-trezory-a-sejfy . Můžu tam mít schované nejen peníze, ale i další cennosti nebo důležité dokumenty. Přístup k němu mám pouze já, a tak se nemusím bát, že bych o něco přišla.
Pobavila si ma 😉😉😉.
(Síce máš pravdu), ale v tomto prípade sa jedna o niečo iné. Trezor HW-peňaženka. Želám pekný a hlavne bezpečný deň 😉